• Dr. Santé darčeková taška 4 ks Argán

Darčeková taška 4 ks Dr.Santé Argán obsahuje:

Dr. Santé Argánový šampón 250 ml

Dr Santé Argánový kondicionér bezoplachový 150 ml

Dr. Santé Argánová maska na vlasy 300 ml

Dr. Santé krém na ruky 75 ml s argánovým olejom


Rada ARGAN HAIR obsahuje arganový olej, vzácnu prírodnú zložku, ktorá obnovuje štruktúru vlasov zvnútra aj zvonka. Preniká hlboko do vlasov, spája vlasovú kutikulu s pokožkou, ktorá úspešne zabraňuje štiepeniu končekov. Zvonku olej vytvára jemnú ochrannú vrstvu, ktorá vyhladzuje povrch vlasov a dlhodobo udržuje vlhkosť, čím sa zvýši krehkosť a pružnosť vlasov. Keratín v šampóne obnovuje vlasy, preniká do poškodených častí na povrchu vlasov, vyhladzuje a chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi. Pšeničné bielkoviny posilňujú a obnovujú vlasy, čím znižujú krehkosť o viac ako 80%.

Šampón jemne čistí vlasy pred znečistením a pripravuje ich na ďalšie posilnenie a regeneráciu. Vlasy zanecháva svetlé a hodvábne, obnovuje ich elasticitu, zabezpečí zdravý a dobre upravený vzhľad.
* Na základe výsledkov spotrebiteľských testov vykonaných v období 4 týždňov.

Trendy & inovácie

Kozmetika pod značkou Dr. Santé je výsledkom úzkej spolupráce medzi odborníkmi z výskumných laboratórií a popredných európskych výskumných ústavov. Naši odborníci sa pripojili k revolučnému objavu kombinácie v oblasti inovatívnej trendovej kozmetiky a jedinečných prírodných ingrediencií. Toto inovatívne zloženie zaisťuje šetrné a účinné pôsobenie na pokožku a vlasy. Prípravky obsahujú vysoko koncentrované prírodné extrakty, ktoré sú ideálnym riešením pre starostlivosť o vlasy a pokožku.

V kartón obsahuje 12ks


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Dr. Santé darčeková taška 4 ks Argán

  • Výrobca: Elfa Pharm
  • Kód produktu: DR.Sante
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,73€

  • Bez DPH: 8,11€